PolexChem ARGE

POLEKS KİMYA ARGE

Poleks Kimya Poliüretan sektörünün önde gelen sistem evlerinden biri olarak sektörün ihtiyaçları doğrultusunda ARGE çalışmalarına yoğun olarak devam etmektedir.

Sektörün öncü firması olma hedefi doğrultusunda, son yıllarda ARGE ekibinin sayısını ve laboratuvar imkanlarını önemli ölçüde arttırmıştır. ARGE Projelerimiz ülkemizin önde gelen üniversiteleri ile işbirliği halinde devam etmektedir.

Buna bağlı olarak ürünlerin kalitesi sürekli olarak geliştirilmekte ve ürün portföyü genişletilmektedir. Halihazırda Poleks Kimya ayakkabılık sistemlerin yanısıra, inşaat, mobilya ve otomotiv sektörleri için geniş bir ürün ailesine sahiptir.

  • Uzman ARGE Ekibi

  • Yenilikçi Çözümler

  • Teknik Destek

  • Müşteriye Özel Sistemler

  • Önde gelen üniversiteler ile işbirliği

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Kaliteli, Verimli, Etkin, Güvenilir, Ekolojik

 

Sektöründe lider bir kurum olmayı, en yeni teknolojileri takip ederek sürekli gelişmeyi ve mevcut donanımı geliştirmeyi, çalışanların firmamız ile gurur duymasını sağlamak için huzurlu ve verimli bir çalışma ortamı tesis etmeyi, müşteri memnuniyetini sürekli arttırmayı kalite politikası olarak benimsemiştir.

Profesyonel Takım

Profesyonel Takım

Donanımlı Ekip

Donanımlı Ekip

Son Teknoloji

Son Teknoloji

7/24 Destek

7/24 Destek

00

Ton Üretim

00

Ton Üretim

Ülkeye İhracat

00+

Ülkeye İhracat

Memnun Müşteriler

00%

Memnun Müşteriler

Bize Ulaşın!

1999 yılında poliüretan hammadde üretimi ile başlayan yolculuğumuz, sektördeki çeşitli pazar ve uygulama alanlarındaki 21 yıllık tecrübemizle devam ediyor. Bugün başta Türkiye olmak üzere Dünyanın birçok ülkesine yayılan farklı sektörlerdeki müşterilerimize profesyonel çözümler sunuyoruz.

Telefon

(+90) 212 886 7969

E-mail

info@polexchem.com