Kurumsal

1999 yılında poliüretan hammadde üretimi ile başlayan yolculuğumuz, sektördeki çeşitli pazar ve uygulama alanlarındaki 21 yıllık tecrübemizle devam ediyor. Bugün başta Türkiye olmak üzere Dünyanın birçok ülkesine yayılan farklı sektörlerdeki müşterilerimize 'POLEXCHEM'  markamız ile profesyonel çözümler sunuyoruz.

1999 yılında poliüretan üretimine başladığımız günden beri, bilimin gücünü ve müşteri yakınlığını amaç olarak benimsedik.

Yıllık 50,000 ton üretim kapasiteli Istanbul tesisimiz Polexchem  markamız ile 30’dan fazla ülkede yüzlerce müşterinin bildiği ve güvendiği, Türkiye’nin ilk yerli poliüretan sistem üreticisi bir markadır.

Poleks Kimya müşterilerine çeşitli uygulamalara yönelik 6 farklı iş biriminde etkin çözümler sunar:

  • Ayakkabılık Poliüretan Sistemler,
  • Esnek Köpük Poliüretan Sistemler,
  • Rijit Köpük Poliüretan Sistemler,
  • CASE Sistemler,
  • Polyester Polioller,
  • Hammaddeler (EVA, TPU, Karboksilik Asitler, MDI, PMDI, Kalıp Ayırıcılar),

Müşteri işbirliği ve yakınlığı, inovasyon ve teknolojiye olan bağlılığımız ve çevreye olan duyarlılığımız ile Poleks Kimya olarak daima müşterilerimize değer katmak için çalışıyoruz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Kaliteli, Verimli, Etkin, Güvenilir, Ekolojik

 

Sektöründe lider bir kurum olmayı, en yeni teknolojileri takip ederek sürekli gelişmeyi ve mevcut donanımı geliştirmeyi, çalışanların firmamız ile gurur duymasını sağlamak için huzurlu ve verimli bir çalışma ortamı tesis etmeyi, müşteri memnuniyetini sürekli arttırmayı kalite politikası olarak benimsemiştir.

Profesyonel Takım

Profesyonel Takım

Donanımlı Ekip

Donanımlı Ekip

Son Teknoloji

Son Teknoloji

7/24 Destek

7/24 Destek

00

Ton Üretim

00

Ton Üretim

Ülkeye İhracat

00+

Ülkeye İhracat

Memnun Müşteriler

00%

Memnun Müşteriler

Bize Ulaşın!

1999 yılında poliüretan hammadde üretimi ile başlayan yolculuğumuz, sektördeki çeşitli pazar ve uygulama alanlarındaki 21 yıllık tecrübemizle devam ediyor. Bugün başta Türkiye olmak üzere Dünyanın birçok ülkesine yayılan farklı sektörlerdeki müşterilerimize profesyonel çözümler sunuyoruz.

Telefon

(+90) 212 886 7969

E-mail

info@polexchem.com